Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/zjr/public_html/fwu.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Pościel w prezencie dla nowożeńców

Romantyczna pościel ślubna dla nowożeńców

Jednym z dość popularnych prezentów, jakie wręcza się nowożeńcom jest pościel. Jednak jej wybór nie jest wcale taki prosty. W końcu trzeba znaleźć coś, co będzie się podobało młodej parze i co będzie pasowało do ich sypialni.

Jeśli kupujemy w prezencie ślubnym pościel dobrze jest zorientować się wcześniej w jakim stylu urządzona jest sypialnia nowożeńców oraz jaki w ogóle mają gust. Natomiast na pewno powinien to być wyjątkowy komplet, taki w którym każdy chciałby choć raz się przespać. Ponieważ młodej parze towarzyszą na początku romantyczne emocje można wybrać pościel, która będzie idealnie z nimi współgrała. Na pewno wyjątkowo ładna jest pościel z falbankami i haftem angielskim lub richelieu. Zwykle zrobiona jest z perkalu i ma biały kolor. Ażurowy haft może ozdabiać tylko falbanki, ale również całe poszewki.  Natomiast bez wątpienia falbanki są bardzo romantyczne. Pasują one szczególnie do mieszkań urządzonych w stylu rustykalnym czy vintage. Okazuje się, że sporo młodych osób zaczyna doceniać tego typu aranżację wnętrz. Jest to nie tylko kwestia miłych wspomnień z dzieciństwa i wizyt w domu babci, ale także gustu.

Elegancko wygląda również pościel z haftem tradycyjnym lub koronkowymi wstawkami. Jeśli chodzi o wzory, które powinny być wyhaftowana na pościeli dla nowożeńców, to mogą to być kwiaty lub serduszka. Kolejny pomysł to haft w postaci inicjałów młodej pary. Wyszycie monogramów na ręcznikach, piżamach, szlafrokach, a także pościeli można bez większego problemu zamówić. Zresztą może to być również imię albo nawet jakiś napis. Często pościel z wyszytymi imionami czy monogramami zrobiona jest z satyny. Natomiast w ogóle komplet poszewek z tego materiału kojarzy się z luksusem. Jeśli para młoda woli raczej nowoczesne wnętrza i wystrój, to prawdopodobnie bardziej spodoba im się pościel bez falbanek. Może być zrobiona właśnie z satyny i mieć jakieś oryginalne kolory – czerwony, czarny, fioletowy. Najlepiej aby kolor współgrał ze ścianami sypialni. Do tego jakiś delikatny i niewielki haft, nadający poszewką niepowtarzalnego charakteru.